Volejte 608 083 088
Prázdný

Zdravotní balanční židle ROBIN FLEX

Balanční rostoucí židle ROBIN FLEX má výškově a hloubkově stavitelný opěrák. Balanční mechanismus Flex zajišťuje pohyb do všech stran (při sezení správně drží páteř a posiluje střed těla). STOP&GO mechanismus umožňuje balanční mechanismus vypnout. Sedák a opěrák je čalouněný v textilním potahu v různých barevných kombinacích (barvy na vyžádání dle aktuální nabídky). Výška židle se nastaví pomocí plynového pístu,kovový kříž šedě lakovaný(RAL 9006). Vhodná pro děti od 5 do 14 let. LIMITOVANÁ EDICE. Podrobné rozměry viz fotografie.
Dodací lhůta: 1-2 týdny

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: PSA.ROBIN FLEX
Celková cena:
5 664 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

Kolečka

Příslušenství

Vzorník čalounění

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 12
Materiál: kov čaloun
Typ zboží: balanční židle

U tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

Balanční rostoucí židle ROBIN FLEX má výškově a hloubkově stavitelný opěrák.Balanční mechanismus Flex zajišťuje pohyb do všech stran(při sezení správně drží páteř a posiluje střed těla). STOP&GO mechanismus umožňuje balanční mechanismus vypnout.Sedák a opěrák je čalouněný v textilním potahu v různých barevných kombinacích(barvy na vyžádání dle aktuální nabídky).Výška židle se nastaví pomocí plynového pístu,kovový kříž šedě lakovaný(RAL 9006).

Vhodná pro děti od 5 do 14 let.

LIMITOVANÁ  EDICE.

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.