Volejte 608 083 088
Prázdný

Křeslo PLUTO pro 3 osoby - rozkládací (více barev)

Sestava PLUTO je zajímavá svojí lehkou lamelovou konstrukcí. Anatomický tvar sedáku umožňuje dokonalou relaxaci. Pohoda posezení je umocněna pružností lamelových bočnic z bukového dřeva, v různých barevných odstínech. Sestava je vhodná, jak do bytů, tak do kanceláří, hotelů i zdravotnických zařízení. Lamelové rozkládací trojkřeslo umožňuje nastavit 2 polohy sezení. Oproti pevnému trojkřeslu má rovná záda. Lze objednávat jednotlivé elementy. Barvu moření dřeva a čalounění si prosím vyberte níže ze vzorníků.
Dodací lhůta: 6-8 týdnů

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: JCH.PLUTO-3R
Celková cena:
29 240 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

Elektrifikace křesla

Potahy pro základní části

Vzorník dřeva

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 40
Materiál: čaloun-dřevo
Typ zboží: rozkládací
Druh zboží: sedačka
Výška: 103 cm
Šířka: 203 cm
Hloubka: 83 cm

Kostrukce:
Lamely z 20 vrstev lepeného lamelového dřeva, zpracované na vysokofrekvenčním lisu. Vrchní povrchová úprava je provedena 2vrstvým vodou ředitelným lakem - polomat. Základ sedáku a opěráku tvoří kovový rám s kovovými lamelami, u rozkládacího trojkřesla je použit masivní kovový rám vyplněný bukovými lepenými lamelami (obdobně jako u lamelových postelí). Výplně sedáků a opěráků jsou z polyuretanové pěny (na sedáku je použit tužší materiál, v opěráku měkčí). Mezi potahovou látkou a výplní je nataženo čalounické rouno. 10 základních odstínů moření. Lamelové rozkládací trojkřeslo umožňuje nastavit 2 polohy sezení. Oproti pevnému trojkřeslu má rovná záda. Záruka: 5 let.

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.