Volejte 608 083 088
Prázdný

Taburet SIESTA s úložným prostorem na kluzácích

Taburet SIESTA dokonale doplní unikátní rozkládací sedací soupravu Siesta. Taburet lze objednat s ozdobným lemováním paspulí, díky které získá Siesta mnohem propracovanější vzhled. Váš interiér se za ni rozhodně nebude stydět. Paspule není součástí základního modulu taburetu. Níže ve vzorníku si můžete zvolit čalounění taburetu a ozdobnou paspuli. Rozměry taburetu jsou 89x41x57cm. Tato varianta je s praktickým úložným prostorem pod sedákem. Nožičky jsou automaticky kluzákové, aby se mohl taburet pohodlně šoupat a nebyl vyšší než sedací souprava.
Dodací lhůta: 4 týdny

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: UAR.Taburet SIESTA s ÚP
Celková cena:
4 190 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

vzorník čalounění

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 7
Materiál: kov-čaloun
Rozměry: Celková výška 41 cm Šířka 89cm Hloubka 57 cm 4ks nožiček 1D v ceně taburetu 11x11xv6cm
Druh zboží: matrace
Výška: 41 cm
Šířka: 89 cm
Hloubka: 57 cm
  • Kvalitní taburet, který skvěle doplňuje vysoce kvalitní sedací soupravu SIESTA od předního českého výrobce matrací a sedacích souprav SIESTA, ELIS a HARMONY.
  • Volba paspule, čalounění atd.
  • Vysoká kvalita české výroby
  • Rozměry: Š89xV41xH57cm
  • Vnitřní rozměry Š-85 x H-53 x V-18 cm.

Pokud si nemůžete vybrat ze standardních látek níže ve vzorníku, lze na zakázku sedačku objednat z dalších, snadno čistitelných látek AQUA CLEAN CLIPET, viz. http://www.shopgen.cz/clipet/Aqua-clean-c3_0_1.htm za příplatek 15% a o týden delší dodací lhůtu, což stačí poznamenat v nákupním košíku objednávky.

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.