Volejte 608 083 088
Prázdný

SARAH - sendvičová matrace s paměťovou pěnou

Luxusní pětizónová matrace SARAH má pro zvýšení komfortu ložnou plochu tvořenou viscoelastickou pěnou VISCOFOAM, která je profilována do pěti anatomických zón. Tento revoluční materiál reaguje na tělesné teplo, ta mění jeho vlastnosti, tím se poddá tělu a stabilizuje ho v optimální poloze. To pak přispívá ke klidnému a kvalitnímu spánku. Nosná část matrace je ze studené pěny COOLFLEX. Pěna COOLFLEX je rozdělená do 5 anatomických zón se speciální profilací a tím poskytuje každé části těla vhodnou oporu během spánku, lepší uvolnění svalstva a jeho perfektní relaxaci. Výhodou tohoto materiálu je jeho elasticita, tvarová stálost a dlouhá životnost.
Dodací lhůta: 2 týdny

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: PRX.SARAH
Celková cena:
7 735 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

Rozměry matrace

Vložení 3D mřížky do potahu

Vzorník potahů

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 15
Materiál: VISCOFOAM a COLLFLEX
Rozměry: výška jádra 20cm
Typ zboží: s paměťovou pěnou
Druh zboží: matrace

SARAH je pětizónová luxusní matrace s nosnou částí ze studené - COOLFLEX pěny, která je rozdělena do 5 anatomických zón se speciální profilací, která zajistí optimální podporu těla. Tím přispívá k uvolnění svalstva během spánku.  Ložnou plochu tvoří vrstva z paměťové VISCOFOAM pěny - tzv. paměťové, která reaguje na tělesné teplo a tím mění svoje vlastnosti. Tělu se poddá a stabilizuje ho v optimální poloze, čímž přispívá ke kvalitě spánku.

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.