Volejte 608 083 088
Prázdný

SÁVA pružinová matrace

Jedna strana matrace SÁVA je tvořena 3 cm silnou vrstvou kokosového vlákna. Tento materiál je díky své prodyšnosti vhodný pro spaní v létě. Druhá strana matrace je tvořena vrstvou ovčího rouna, které pro zpevnění leží na 1,5 cm vrstvě kokosového vlákna, tato strana velmi dobře drží teplo a je proto vhodná pro spaní v zimě. Použití větších vrstev materiálů zabezpečuje vysokou nosnost (až 120kg). Jde o tvrdou matraci. Výška jádra je 18cm.
Dodací lhůta: 2 týdny

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: DEL.SÁVA
Celková cena:
4 506 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

Velikosti matrace

Vzorník potahů

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 17
Materiál: pružiny
Rozměry: Výška jádra-18cm
Typ zboží: pružinová
Druh zboží: matrace

Pružinová matrace SÁVA  je vynikající kombinovaná matrace na zimu či léto. 1 strana je tvořena 3 cm silnou vrstvou kokosového vlákna. Tento materiál je díky prodyšnosti vhodný pro spaní v létě. 2. strana matrace je tvořena vrstvou ovčího rouna. To pro zpevnění leží na 1,5 cm vrstvě kokosového vlákna, tato teplo držící strana je vhodná pro zimní spaní. Použití větších vrstev materiálů zabezpečuje vysokou nosnost (až 120kg).  Je to tvrdá matrace.

-atypické rozměry všech matrací jsou možné a lze je objednat pouze e-mailem

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.