Volejte 608 083 088
Prázdný

Předsíňová stěna FANTAZIE - 5 dílná se zrcadlem

Souprava 5 dílů předsíňové sestavy FANTAZIE obsahuje: jednomístnou lavici, dvě věšákové stěny s celkem 6 věšáčky na kabáty a odkládací poličkou na čepice a klobouky. Druhá v řadě má v dolní části ještě zásuvku na různé drobnosti. Další částí je velké zrcadlo, taktéž s horní odkládací poličkou. Celou řadu uzavírá dvoupolicový díl s větší policovou skříňkou, která lze využít jako botník, nebo na oděvy. Na fotografii je sestava v dražší - příplatkové barvě. Barvu lamina v řadě KLASIK - bez příplatku- nebo v řadě TRENDY- příplatkové, moderní, lze vybrat ze vzorníku níže. Rovněž lze sestavu obměnit i sestavit si stěnu podle vlastních potřeb a představ. To je možné vybráním si samostatných dílů z celé řady předsíní FANTAZIE. Samostatné díly naleznete po zarolování na konci této stránky v souvisejících. Mezera mezi moduly je doporučena na 2-6 cm. Předsíňový nábytek je určen k zavěšení na stěnu, což umožňuje jednoduchý úklid podlahy a zároveň chodba působí vzdušně a elegantně.
Dodací lhůta: 6 týdnů

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: SMK.DN6/1, L6/3, D6/1, D6/29, D6/28
Celková cena:
19 099 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

Výběr háčků

Výběr úchytek

Vzorník čelní plochy a police

Vzorník na základní plochy

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 90
Materiál: lamino
Rozměry: část nad lavičkou- š-62, v-160 cm, lavička - š-62, v-44,3, h-40 cm, ostatní š-62, v-187,1 cm
Typ zboží: 5 dílná s lavičkou, skříňkou, věšáky a zrcadlem.
Druh zboží: předsíň

Celý program předsíní FANTAZIE je vyroben z oboustranně laminované dřevotřísky o síle 18 mm. Základní deska je v zadní části po okrajích vyztužena na dvojnásobnou sílu a ohraněna 2 mm ABS hranou. Police doplňují celkový moderní vzhled sestavy. Veškeré čelní plochy jsou ohraněny kvalitní 2 mm hranou. Vysoká přesnost výroby zaručuje bezproblémovou montáž na zeď během několika málo minut. Bezpříplatková řada KLASIK – je  kolekce klasických dezénů k doplnění Vámi zvolených interiérů. Příplatková řada TRENDY –  vyniká hrubou povrchovou strukturou. Ta je velmi podobná přírodním materiálům.

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.