Volejte 608 083 088
Prázdný

Předsíňová sestava FANTAZIE 5 dílná úzká - se 2 věšáky a skřínkou

Předsíňová sestava FANTAZIE úzká obsahuje 5 dílů (Š-52cm): Věšákovou stěnu s výklopnou poličkou, pod ní je lavička se zásuvkou, vedle ní je stěna s policovou skříňkou a 2 volnými policemi v horní části. Sestava je zakončena opět věšákovou stěnou s volnou poličkou v horní části, pod kterou je rovněž umístěna lavička se zásuvkou. Na fotografii je sestava v dražší - příplatkové barvě. Barvu lamina v řadě KLASIK - bez příplatku - nebo v řadě TRENDY - příplatkové, moderní, lze vybrat ze vzorníku níže. Rovněž lze sestavu obměnit i sestavit si stěnu podle vlastních potřeb a představ. To je možné vybráním si samostatných dílů z celé řady předsíní FANTAZIE. Samostatné díly naleznete po zarolování na konci této stránky v souvisejících. Mezera mezi moduly je doporučena na 2-6 cm. Předsíňový nábytek je určen k zavěšení na stěnu, což umožňuje jednoduchý úklid podlahy a zároveň chodba působí vzdušně a elegantně.
Dodací lhůta: 6 týdnů

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: SMK.DN5/3 + 2x L5/2 + D5/27 + DN5/1
Celková cena:
17 152 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

Výběr háčků

Výběr úchytek

Vzorník čelní plochy a police

Vzorník na základní plochy

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 90
Materiál: lamino
Rozměry: lavičky-š-52,v-44,3, h-40 cm, věšák - š-52, v-160, h-38,2 cm, zrcadlo- š-52, v-160cm, skříňová stěna- š-52, v-187, h-38,2 cm
Typ zboží: 5 dílná s lavicemi, věšáčky, poličkami a skříňkou
Druh zboží: předsíň

Celý program předsíní FANTAZIE je vyroben z oboustranně laminované dřevotřísky o síle 18 mm. Základní deska je v zadní části po okrajích vyztužena na dvojnásobnou sílu a ohraněna 2 mm ABS hranou. Police doplňují celkový moderní vzhled sestavy. Veškeré čelní plochy jsou ohraněny kvalitní 2 mm hranou. Vysoká přesnost výroby zaručuje bezproblémovou montáž na zeď během několika málo minut. Bezpříplatková řada KLASIK – je  kolekce klasických dezénů k doplnění Vámi zvolených interiérů. Příplatková řada TRENDY –  vyniká hrubou povrchovou strukturou. Ta je velmi podobná přírodním materiálům.

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.