Volejte 608 083 088
Prázdný

Kožená pohovka Sirius - rozkládací s polštářkem

Na podzimních veletrzích výrobci představili veřejnosti designovou novinku - pohovku SIRIUS. Tato jedinečná elegantní pohovka - lenoška má nohy vyrobené z oceli + chromu a plastového kluzáku. Deska je z dubové dýhy, překližky, smrkového rámu, sandwichové konstrukce. Čalounění se skládá z pružinové kostry, studené pěny, polyesterového rouna a kůže Florida (síla 1,3 – 1,5 mm). Pohovka má sklopný mechanismus - 1 poloha, zvedat zezadu. Sedák je přišroubovaný, dá se sundat např. na stěhování, což je velmi praktické. Tato nádherná sedačka je novinkou na trhu. Je to český výrobek jen té nejvyšší kvality, což dokazuje i 5tiletá záruční doba. Jak je vidět na další fotografii, lenoška se dá rozložit a využít tak i ke spaní. Navíc má i drobný odkládací prostor, který využijete třeba na odložení knihy, novin či nápoje. Barvu moření dřeva a čalounění si prosím vyberte níže ze vzorníků. O kvalitě zboží nemusíte pochybovat. Jedná se totiž o renomovaného českého výrobce, který dodává zboží i do zahraničí. Vzorníky si můžete přijít prohlídnout k nám na vlastní oči.
Dodací lhůta: 6-8 týdnů

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: JCH.SIRIUS+PL-S
Celková cena:
63 720 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

Kůže (vršek)

Vzorník dřeva

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 55
Materiál: čaloun-dřevo
Typ zboží: rozkládací
Druh zboží: sedačka
Výška: 80 cm
Šířka: 246 cm
Hloubka: 103 cm

- Dýha + kůže ve zvolitelné barvě
- Záruka: 5 let.
- Rozměry: 80x246x103cm
- Renomovaný český výrobce - nejvyšší kvalita
-
Konstrukce:
Noha – ocel + chrom, plastový kluzák
Deska – dubová dýha, překližka, smrkový rám, sandwichová konstrukce
Čalounění – pružinová kostra, studená pěna, polyesterové rouno, kůže – FLORIDA – síla 1,3 – 1,5 mm, NECKLEDER – síla 3,4 – 3,6 mm
Sklopný mechanismus – 1 poloha, zvedat zezadu
Sedák je přišroubovaný, dá se sundat např. na stěhování

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.