Volejte 608 083 088
Prázdný

Teakový podnos V ROMEO pro servírovací stolek

Teakový podnos ROMEO se stane vaším nepostradatelným pomocníkem při servírování. Zde se prodává pouze samotný podnos bez podstavce, který lze přikoupit a vytvořit tak zahradní servírovací stolek. Nábytek má neobyčejnou odolnost vůči vlhkosti, teplotním výkyvům, mrazu, plísním a v neposlední řadě i termitům a jinému agresivnímu hmyzu. Mastné hutné teakové dřevo vykazuje maximální pevnost, trvanlivost a nedochází u něj k bobtnání či sesychání.
Dodací lhůta: 1 týden

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: KPA.11048
Celková cena:
899 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 2
Materiál: masiv-teak
Typ zboží: servírovací
Druh zboží: doplňky kuchyňské
Výška: 4 cm
Šířka: 52 cm
Hloubka: 42 cm

Teakový podnos pro servírování pokrmů a přenos nádobí. Po chvíli používání se stane vaším nepostradatelným pomocníkem který vám mnohokrát ulehčí práci. (prodává se pouze samotný podnos bez podstavce)

Podstavec lze také níže přiobjednat.

Rozměry: š.35 x hl.45 cm

Vlastnosti teakového dřeva: Obliba použití exotických dřevin v současné době stále stoupá a právě tak je ideálním materiálem pro nábytek či doplňky Vašeho interiéru i exteriéru. Teak zaujme nejen svou medově zlatohnědou barvou, atraktivní kresbou, ale i na dotek příjemným povrchem. Díky prostředí, ve kterém Teka obrovská (Tectona grandis) vyrůstá, získává neobyčejnou odolnost vůči vlhkosti, teplotním výkyvům, mrazu, plísním a v neposlední řadě i termitům a jinému agresivnímu hmyzu. Mastné hutné teakové dřevo vykazuje maximální pevnost, trvanlivost a nedochází u něj k bobtnání či sesychání

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.