Volejte 608 083 088
Prázdný

Náhradní MATRACE PUR 5-zónová V-12cm ALOE VERA k pohovce SIESTA

Náhradní zdravotní matrace pro sedačku SIESTA je 5-zónová jednovrstvá monolitická matrace z PUR pěny. Použitý materiál zajišťuje dobré ergonomické vlastnosti, pevnost při skládání sedačky i bez řezů v matraci a kvalitu matrace. Potah matrace je zhotovený v látce Aloe Vera, která je ošetřena antibakteriální směsí esenciálních olejů Greenfirst, která zabraňuje výskytu roztočů a potlačuje tělesné pachy , čímž zajišťuje optimální hygienu lůžka. Potah je snímatelný a pratelný na 40°C. Matrace jsou zdravotně certifikované. Jedná se o vysoce kvalitní českou výrobu! Pokud by byla použita na jiný typ sedací soupravy než UNAR-SIESTA, tak pozbývá záruku!!! Byť může na pohled sedačka vypadat rozkládáním stejně jako UAR.SIESTA, nemusí matrace vyhovovat nařezáním a při skládání pak může docházet i k deformaci jádra, potom není možná reklamace. Volba Šíře matrace je možná od 80 do 185 cm.
Dodací lhůta: 4 týdny

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: UAR.SIESTA-PUR-ALOE-ŠXXXxD196xV12
Celková cena:
2 260 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

šíře sezení/rozkládacího dílu

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 22
Materiál: PUR
Rozměry: Šířka dle volby níže
Typ zboží: do rozkládací sedačky
Druh zboží: matrace
Výška: 12 cm
Hloubka: 196 cm

Zdravotní matrace SIESTA PUR výška 12 cm.

5zónová jednovrstvá monolitická matrace ze speciální elastické PUR pěny, která vydrží ohýbání i bez nářezů v ohybech. Použitý materiál zajišťuje dobré ergonomické vlastnosti, pevnost i kvalitu matrace. Potah matrace je zhotovený v látce Aloe Vera, která je ošetřena antibakteriální směsí esenciálních olejů Greenfirst, která zabraňuje výskytu roztočů a potlačuje tělesné pachy , čímž zajišťuje optimální hygienu lůžka. Potah je snímatelný a pratelný na 40°C.
Pokud by byla použita na jiný typ sedací soupravy než UNAR-SIESTA, tak pozbývá záruku!!!

Vhodná pouze pro sedačku SIESTA
Váhová kategorie do 120 kg.
Rozměry:  Š-dle výběru 80-185 x D-196 x V12 cm.
Tuhost matrace 3

ALOE VERA

Potah Aloe Vera s přírodním antibakteriálním ošetřením Greenfirst se směsí esenciálních olejů zabraňuje výskytu roztočů a potlačuje tělesné pachy, čímž zajišťuje optimální hygienu lůžka. Je pratelný na 40 °C.

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.