Volejte 608 083 088
Prázdný

BRIGITA matrace ze studené pěny

Luxusní matrace BRIGITA je tvořena perforovaným jádrem ze studené pěny 2 tuhostí s vloženými válci ze studených pěn o různých tuhostech. Oboustranná matrace, kde nosné vrstvy tvoří viscoelastická pěna tvarovaná do masážních nopků, které zabezpečují dokonalé prokrvení pokožky a uvolňují svaly v průběhu spánku. 7 zónové rozdělení nopů je důležité i ze zdravotního hlediska. Zatímco pod rameny a patami oceníte zóny měkčí, pod bedry je potřeba mít podklad pevnější. Použití nopů z visco pěny snižuje protitlak matrace na ležící tělo, čímž se omezuje přetáčení během spánku. Z každé strany matrace je použita viscoelastická pěna s odlišnou tuhostí a proto je matrace vhodná pro široké spektrum uživatelů. Matraci je možné položit jak na pevný, tak na polohovací lamelový rošt. Výška jádra je 19cm. Potah je snímatelný a pratelný do 60°C. Nosnost matrace je do 110 kg. Záruka na jádro matrace je 3 roky.
Dodací lhůta: 2 týdny

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: DEL.Brigita
Celková cena:
7 755 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

Velikosti matrace

Vzorník potahů

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 7
Materiál: studená pěna
Rozměry: Výška jádra-19cm
Typ zboží: ze studené pěny
Druh zboží: matrace

Luxusní latexová matrace BRIGITA
Mmatrace je tvořena perforovaným jádrem ze studené pěny o  dvou tvrdostech s vloženými válci ze studených pěn různých tuhostí. Oboustranná matrace, kde nosné vrstvy tvoří visco pěna tvarovaná do masážních nopků, jež zabezpečují dokonalé prokrvení pokožky a uvolňují svaly v průběhu noci.7 izónové rozdělení nopů je důležité i ze zdravotního hlediska. Zatímco pod rameny a patami oceníte měkčí zóny, pod bedry je potřeba mít pevnější podklad. Použití nopů z viscoelastické pěny snižuje protitlak matrace na tělo, čímž se omezuje jeho přetáčení během spánku. Z každé strany matrace je použita viscoelastická pěna s různou tuhostí a proto je matrace vhodná pro velké spektrum uživatelů. Matraci je vhodné položit na pevný nebo polohovací lamelový rošt.
-atypické rozměry všech matrací jsou možné, lze je objednat ale pouze e-mailem

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.