Volejte 608 083 088
Prázdný

JOLANA matrace z BIO pěny

Kvalitní 7 zónová matrace s výbornou pružností. Matrace je tvořena kombinací nosných desek ze studené pěny, vyráběné na bázi přírodních surovin – ze sojového extraktu. Díky dvojí tuhosti na protilehlých stranách matrace jí lze doporučit pro páry s váhovým rozdílem. Každý si najde svou stranu matrace, která mu svou tvrdostí bude vyhovovat. Středová vrstva matrace je tvořena studenou pěnou, která v nejzatíženější oblasti podpírá páteř. Díky speciálnímu tvarování a kanálkovým průřezům je zajištěno pro každou část těla optimální pohodlí a dokonalé provzdušnění. Matraci je možné položit jak na pevný, tak na polohovací rošt. Výška jádra je 19cm. Doporučená nosnost matrace je do 120 kg. Tvrdost na modré straně je č. 4 a na straně fialové je č. 2. Potah je snímatelný a je možné jej vyprat do 60°C.
Dodací lhůta: 2 týdny

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: DEL.Jolana
Celková cena:
6 620 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

Velikosti matrace

Vzorník potahů

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 7
Materiál: PUR
Rozměry: Výška jádra-19cm
Typ zboží: biopěna
Druh zboží: matrace

Kvalitní matrace z biopěny JOLANA

Kvalitní 7 zónová matrace s výbornou pružností. Matrace je tvořena kombinací nosných desek ze studené pěny, vyráběné na bázi přírodních surovin . Dvojí tvrdost, je doporučena pro páry s váhovým rozdílem. Středová vrstva matrace je tvořena ze studené pěny, aby v nejzatíženější oblasti podpírala páteř. Díky speciálnímu tvarování a kanálkovým průřezům je zajištěno pro každou část těla optimální pohodlí a dokonalé provzdušnění. Matraci je možné položit na pevný nebo polohovací rošt. Výška jádra 19cm.

-atypické rozměry všech matrací jsou možné, lze je objednat pouze e-mailem

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.