Volejte 608 083 088
Prázdný

Matrace AIR MONO z prodyšné SLEEPFOAM pěny-system ŘEŠETO

Matrace AIR MONO přestavuje luxusní Český výrobek. Monobloková matrace je zhotovena z odolné a prodyšné SLEEPFOAM pěny. SLEEPFOAM pěna vyniká pro svou výbornou elasticitu, tvarovou stálost a dlouhou životnost. Jádro matrace je upraveno nejmodernější inovativní technologií "ŘEŠETO". Úprava "ŘEŠETO" zvyšuje především prodyšnost, hygienu i životnost matrace, díky vyvrtaným vertikálním otvorům nám jádro lépe odvětrává, čímž nedochází k přehřátí lidského organismu. Povrch jádra není rozdělen do zón a hodí se tak pro pro spánek na břiše a také pro uživatele často měnící spánkovou polohu. Matrace je opatřena luxusním designovým potahem bez proševu rounem, pro dokonalý pocit reakce pěny na lidské tělo. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C. Matrace je vhodná na lamelový pevný a polohovací rošt. Celková výška této matrace je cca 17 cm. Díky použití kvalitních pěn zaručuje matrace dlouhou životnost a je vhodná pro váhovou kategorii do 110 kg.
Dodací lhůta: 1-2 týdny

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: DPV.AIR MONO
Celková cena:
3 080 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

Velikost matrace

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 18
Materiál: pěny SLEEPFOAM
Rozměry: dle výběru níže. Výška matrace v potahu - 17 cm -
Typ zboží: s funkcí ŘEŠETO
Druh zboží: matrace

U tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

Monobloková matrace je vyrobena z odolné a prodyšné SLEEPFOAM pěny. SLEEPFOAM pěna vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Jádro matrace je upraveno nejmodernější technologií "ŘEŠETO". Úprava "ŘEŠETO" zvyšuje především prodyšnost, hygienu i životnost matrace. Díky vyvrtaným otvorům nám jádro lépe odvětrává, tím nedochází k přehřátí lidského organismu. Povrch jádra je bez zónování a matrace je vhodná pro spánek na břiše a také pro uživatele často měnící spánkovou polohu. Matrace je opatřena luxusním designovým potahem bez proševu rounem, pro dokonalý pocit reakce pěny na lidské tělo. Matrace je vhodná na lamelový pevný a polohovací rošt. Celková výška této matrace je cca 17 cm. Díky použití kvalitních pěn zaručuje matrace dlouhou životnost a je vhodná pro váhovou kategorii do 110 kg.

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.