Volejte 608 083 088
Prázdný

Masážní křeslo MD-L8000

Nová verze nejluxusnějšího masážního křesla na českém trhu. Nabídne výraznější design, více funkcí a zlepšení celkové masáže. V poslední době roste zájem o masážní křesla. Tyto produkty je třeba vybírat velmi obezřetně, protože ne každý produkt nabízí ty samé možnosti a rozdíl mezi nimi je následně obrovský. Všichni si pokládáme otázku proč bych měl dávat sto tisíc do masážního křesla, když jiný model mohu mít i za mnohem méně? Na tohle je velmi jednoduchá odpověď: ,,Chci komfort, nadstandardní funkce, propracovanou masáž a super design“. Pokud chcete tyto čtyři aspekty, nemůžete si koupit základní masážní křeslo. Design jakéhokoliv produktu je velmi důležitý, jelikož určitě nikdo z nás se nechce doma dívat na nelíbivou věc:). Design dnes hýbe světem a většina lidí se chce právě odlišit! Křeslo působí velmi příjemně svojí výškou a mírně nakloněným sedákem. Velmi dobře vypadá i kvalita použitých materiálů. Křeslo je vybaveno kompletní lymfatickou masáží celého těla, včetně hlavy a ramen. Masážní hlavice se pohybují i na chodidlech, zádech a nově i přímo na krční páteři během masáže zad. Za zmínku stojí i přesné šití a chromované doplňky. Na první pohled se odlišuje automatickým prodloužením nožní opěrky, vzduchovou masáží v oblasti ramen, vzduchovou masáží čela a masáží krční páteře. Zcela jiné je i dálkové ovládání, které mění barvy v závislosti na aktuálním nastavení. Křeslo umožňuje masáž i v pozici nulové gravitace, známější jako Zero gravity. Tato funkce znamená, že chodidla jsou výše než se nachází hlava. Více informací viz níže.
Dodací lhůta: 1-2 týdny

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: MDD.MD-L8000
Celková cena:
94 900 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

Výběr barev

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 120
Materiál: syntetická kůže
Typ zboží: masážní
Druh zboží: křeslo
Výška: 133 cm
Šířka: 88 cm
Hloubka: 145 cm

Model: L8000

Maximální úhel naklopení křesla: 95-170°

Maximální úhel naklopení opěrky nohou: 0-105°

Maximální nastavitelný čas: 30min

Rozměry křesla:  1450 x 880 x 1330 mm (D x Š x V)

Hmotnost:125 kg

Spotřeba:200W

Napájení: AC 220V-50Hz

Materiál: Syntetická kůže

 

Luxusní masážní křeslo

Nejluxusnější masážního křeslo MD-L8000 nabízí:

 • nejmodernější technologie a použité materiály vysoké kvality
 • propracovaný masážní mechanismus
 • NOVINKA: masáž ramen
 • NOVINKA: masáž čela (masážní čelenka)
 • NOVINKA: masáž krční páteře pomocí čelenky
 • NOVINKA: funkce protahování
 • NOVINKA: masáž chodidel rotujícími válečky
 • funkce nulové gravitace (zero gravity)
 • skenování postavy infračervenými senzory
 • vyhřívání pro lepší uvolnění
 • přehledné a jednoduché dálkové ovládání
 • odbourává stres
 • maximální uvolnění
 • plně automaticky polohovatelné
 • nezávislé polohování zádové opěrky a podnožky
 • automaticky nastavitelná délka podpěrky nohou
 • různé masážní techniky
 • 6 automatických programů
 • zjednodušené ovládání manuální masáže
 • vibrační masáž
 • funkce protahování stehenních svalů
 • jedinečný a osobitý design
 • světelné prvky, které Vás polapí
 • chromované doplňky přidávají na exkluzivitě


Pokud hledáte moderní křeslo, které se od ostatních odlišuje designem a vlastnostmi, vyzkoušejte model MD-L8000 a již nebude chtít nic jiného. Při spuštění masážního křesla jakoby kolem Vás pobíhali maséři a masírovali Vás po celém těle. Během masáže dochází k automatickému polohování a věřím, že pro mnohé z Vás, bude dostačující stisknout pouze tlačítko pro zapnutí. O zbytek se křeslo postará samo - není třeba mačkat a nastavovat další funkce. Elegantní dálkové ovládání působí harmonicky s designem křesla a rovněž je vybaveno světelnými efekty. Všechna tlačítka se velmi jednoduše mačkají a vše je jasně a čitelně popsáno.

Následující den jsem se nemohl dočkat až opět přijdu do místnosti a křeslo se na mě bude světelně usmívat. Dovedu si klidně představit, že při umístění křesla do obývacího pokoje, ložnice nebo relaxační místnosti budu jen pozorovat ve tmě přelínající se barvy a odpočívat.

Funkce Zero gravity

Jediným stiskem tlačítka se křeslo začne polohovat do přednastavené polohy tzv. Half zero gravity a spustí se automatické skenování postavy. Funkcí Half se křeslo ihned po spuštění dostává do nejpřirozenější polohy pro masáž: záda se lehce naklopí a podnožka se zvedne. Tato poloha je pro masáž nejpřirozenější a na jiných křeslech se musí vždy nastavovat. U L-8000 polohování probíhá automaticky. Po skenování se spustí automatický program, který můžete kdykoliv během masáže změnit. Funkce Zero gravity lze aktivovat následně a je to poloha, při které zády ležíte téměř ve vodorovné poloze a nohy máte nad hlavou.

Zero gravity - nulová gravitace

Jedinečnost, pocit a prožitek

Obdivuhodný design, pohodlí, komfort, precizní masáž a funkčnost již byla zmíněna. Co více Vám luxusní křeslo může nabídnout? Masážní program zvaný Swinging massage - houpavá masáž. Při této technice si Vás křeslo přehazuje ze strany na stranu a uvolňuje bederní svalstvo. Tato funkce je vhodná především pro ty, kteří mají sedavé zaměstnání a potřebují uvolnit ztuhlé bederní svalstvo po náročném dni. Bederní oblast je samozřejmě i vyhřívaná kvůli zvýšení uvolnění.

Vzduchová masáž nohou

Vzduchová masáž v oblasti nohou probíhá systematicky ve správném pořadí jak funguje cirkulace krve v lidském těle. Pro změkčení kůže na patách a uvolnění svalů na chodidlech je křeslo MD-L8000 vybaveno masážními hlavicemi přímo na chodidla. Tuto funkci ocení hlavně ti, kteří mají tvrdou a popraskanou kůži na patách. Postupnou masáží se uvolňují svaly na nohou a vzduchová masáž podporuje krevní oběh. Masáž nohou je velmi důležitá k celkovému uvolnění a regeneraci. Masáž je velmi příjemná a díky širší mezeře pro lýtka a chodidla je křeslo vhodné i pro silnější postavy. Navíc je třeba zdůraznit, že vzduchové airbagy jsou potaženy velmi pružnou a pevnou tkaninou, která i při vypnuté vzduchové masáži je hladká a nedochází k ne příliš líbivému vrásčitému provedení.

Masáž nohou

Masáž stehen a hýždí

Sedák masážního křesla je vybaven vzduchovou a vibrační masáží. Vibrace jsou nastavitelné stejně jako tlak vzduchu během masáže. Díky zjednodušenému ovládání si velmi lehce můžete volit oblast klasické masáže masážními hlavicemi nebo oblast vzduchové masáže.

Masáž stehen a hýždí

Masáž rukou a ramen

Lymfatická masáž rukou je aktuálně nejmodernějším prvkem, protože zde nedochází k plošné masáži, ale bodově plošné masáži. V oblasti rukou je několik vzduchových vaků na obou stranách, které se nafukují postupně. Tlak se řídí synchronizovaně a postupně. Jsou-li nafouknuté airbagy přes prsty, právě se plní vzduchem airbagy na zápěstí, poté na předloktí a postupně až k lokti.
Pokud si nepřeje masáž ramen, lze vzduchové airbagy zasunout nebo vypnout.

Masáž rukou a ramen

Vzduchová masáž zádové oblasti

Křeslo je vybaveno i vzduchovými vaky na zádech pro podporu účinků a sladěnosti pohybů masáže.

Vzduchová masáž zad

Polohování křesla

Polohování křesla je plynulé, nesekavé a poměrně rychlé. U mnohých modelů trvá velmi dlouho než si vše napolohujete do správné polohy. U tohoto modelu se pohybuje vše rychleji a přesně. Za své zkušenosti s relaxačními produkty jsem měl možnost vyzkoušet řadu produktů a věřte, že u některých modelů Vás polohování akorát naštve, protože vše trvá velmi dlouho. U masážního křesla probíhá polohování v manuálním režimu nejprve přes zádovou opěrku a následně si dle potřeb nastavíte opěrku nohou. V závislosti na výšce postavy a délce lýtek se Vám křeslo přizpůsobí a opěrka nohou se prodlouží.

Polohování masážního křesla

Masážní mechanismus

Čtyři masážní hlavice jsou hlavním důvodem komfortní a realistické masáže. Masážní hlavice jsou potaženy speciálním silikonem, který je schopen se zaměřit na ztuhlé svalstvo a lépe namasíruje zakřivení zádové plochy. Hlavice se pohybují v celé délce zádové opěrky až po krční páteř. Masážní hlavice si můžete přizpůsobit výškou, vzdáleností i intenzitou. Samozřejmostí jsou různé masážní techniky. Polohováním křesla do vodorovné polohy bude masáž mnohem intenzivnější, protože ležíte na masážních hlavicích celou vlastní vahou.
Masážní technologie je velmi realistická a troufám si říci, že maximálně podobná skutečnému profesionálovi. Hlavice se přizpůsobují individuálně dle tvarů a zakřivení lidského těla.

Rozsah masážních hlavic je naprosto dostačující i pro vysoké postavy a spolu s nakloněným sedákem si troufám říci, že je tento rozsah masážních hlavic jeden z nejdelších.

Masáž hlavy a šíje

Masáž hlavy a šíje pomocí čelenky jsem ještě neviděl, proto mě zajímalo jak taková masáž probíhá a jaký je celkový pocit. První dojem se mi příliš nezamlouval, protože jsem se cítil ztísněně a čelenka se mi zdála malá. Při bližším prozkoumání jsem si povolil suchý zip a čelenka se rázem stala větší. Dále jsem zjistil, že jsem měl čelenku příliš na čele, ale správně by měla částečně zakrývat i oči. Rázem jsem si masáž perfektně vychutnal a myslím, že čelenka je jedním z důvodů proč si toto křeslo koupit. Doba automatické masáže je nastavena na 15minut, ale při použití čelenky věřím, že během masáže možná i usnete.
Tlak působící na čelo, uši a šíji je velmi příjemný a uklidňující. Během masáže zcela cítíte jak se Vám zavírají oči a tělo odpočívá. Vůbec nevnímáte okolí a relaxujete. A přesně TOHLE je důvod ke koupi masážního křesla MD-L8000. Jde přece jen o pocity. A kdy tělo odpočívá nejlépe? Před usínáním...

Masáž hlavy a šíje

Vyhřívání

Vyhřívání podporuje celkový účinek masáže. V dnešní době se vyhřívání masážních křesel podceňuje a myslím, že by vyhřívání určitě nemělo chybět u luxusních masážních křesel. Většina masážních křesel má vyhřívání pouze bederní oblasti. Masážní křeslo MD-L8000 má vyhřívání snad na všech částech a mohu jen potvrdit, že masáž s vyhříváním je mnohem lepší a příjemnější, obzvláště v zimním období.
Vyhřívání se aktivuje pro celé křeslo jedním tlačítkem a teplo lze cítit prakticky okamžitě. Vyhřívání působí v těchto oblastech: v oblasti nohou, sedáku a zad.

Vyhřivání masážního křesla

Protažení vs. skřipec?

Samozřejmě, že se jedná o automatický program protažení zvaný Stretching. Automatický program je určen pro regeneraci a obnovu svalů. Má zabudovanou i funkci protahování, během které se protahují stehenní a bederní svaly. Celý princip spočívá v tom, že se s Vámi křeslo rozevírá. Zádová opěrka je v poloze pololeže a nohy se pohybují nahoru a dolů.

Nejen u tohoto automatického programu se s Vámi křeslo postupně pohybuje a mění polohu zad i nohou... Při zavření očí máte pocit beztíže a jen se domníváte, že se s Vámi hýbe celý svět. Ono ale nejde o pocit, nýbrž o skutečnost:).

Provedení masáže a základního nastavení je velmi důležité. Představte si křeslo, do kterého si sednete a abyste masáž cítili, musíte použít další nastavení. Volba masáže u tohoto modelu je velmi precizní a účinná. K optimálnímu tlaku přispívá i zádové čalounění, které je jemnější na potřebných partiích a masáž je citelnější.

Dálkové ovládání

Dálkový ovladač je nastavitelný - můžete jej libovolně posouvat a manipulovat s ním. Tlačítka se velmi pěkně mačkají a veškeré nastavení má podsvícení. S různou intenzitou nastavení se mění i barvy podsvícení.

Ovládání masážního křesla

Diagnostika postavy

Infračervené a tlakové senzory změří a diagnostikují tvar, zakřivení a velikost těla. Celkovou masáž křeslo přizpůsobí zjištěným parametrům, a tím omezí masáž na nepotřebných místech.

Světelné a chromované doplňky

Křeslo je navrženo s citem pro design a je doplněno nejen ostřejšími rysy, ale i chromovanými doplňky na područkách a bocích křesla. V tomto chromu je zabudováno osvětlení, které mění jednotlivé barvy i v pohotovostním režimu. Osvětlení je lehké a elegantní. Ve večerních hodinách se jedná o výborný a zajímavý doplněk.

Shrnutí

Masážní křeslo je velmi pěkné a co se týče provedení nelze mu zcela nic vytknout. Křeslo je navrženo velmi precizně s důrazem na detail. Masáž je velmi kvalitní, propracovaná a uvolňující. Ještě jsem nezažil mechanickou masáž, při které bych měl taková nutkání usnout. Masáž je velmi realistická a praktická pro celou rodinu. Výborně se hodí do interiéru, zahradních síní i luxusních pokojů. Vlastními slovy mohu jen doporučit a v kombinaci se zárukou 48měsíců není důvod, proč si takové křeslo nepořídit. Přece jen prodlouženou záruku o 2 roky Vám na tyto produkty nenabídne žádný prodejce. I tento fakt svědčí o vyjímečné kvalitě provedení. Já bych je bral!

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.