Volejte 608 083 088
Prázdný

Masážní křeslo MD-A385

Dodací lhůta: 1 týden

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: MDD.MD-A385
Celková cena:
52 900 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 100

Novinka pro rok 2018 je tu: Díky 2D masážnímu mechanismu je masáž velice jemná a křeslo je vhodné i pro starší lidi.

Masážní křesla MD-A

Přednosti luxusního masážního křesla MD-A385

  • 2D masážní systém
  • "J" trajektorie
  • Save Place - postačí 5 cm od zdi
  • Zero Gravity
  • Nastavitelná šířka ramen
  • Bluetooth hudba
  • Paměť na 2 programy

Přehled funkcí, které masážní křeslo nabízí

Masážní křeslo nabízí pouze 2D masáž. Masáž je tak velice jmená a vhodná i pro starší lidi nebo lidi s vysokou citlivosti na bolest. Vzduchobou masáž na ramena, ruce, bedra, hýždě, lýtka, chodidla + na chodidla masáž rotujícími válečky.

Masáž celého těla masážní křeslo

2D Masážní systém - pro jemnou masáž

Masážní mechanismus s masážními technikami Shiatsu, Rolling, Tapping, Kneading, Kneading a Tapping, Grap, techniky jsou popsány níže. Celkový rozsah masáže je 135 cm díky nové "J" trajektorii masážního mechanismu. Rozsah masážních hlavic do šířky je od 6 cm, tak aby nedocházelo kontaktu s páteří až po 21 cm, aby hlavice pokryli celá záda.

Skenování postavy

Skenování postavy probíhá systematicky tak, že Vás masážní hlavice nejprve projedou od hlavy dolů a nazpět. Určí se výška vaší postavy a přizpůsobí se k ní samotná masáž. Maximální výjezd masážních hlavic lze dodatečně pomocí ovladače zvýšit nebo snížit.

3D masážní systém

Masážní techniky u masážního křesla

Masážní technika Rolling

Tato funkce je nepostradatelná pro masážní křesla. Masáž je základní vlastností masážního křesla. Masážní hlavice projíždějí pomalu zádovou oblast a pozvolna uvolňují nadbytečný tlak, stimulují nervy a celkově snižují náchylnost k onemocnění.

Masážní technika Tapping

Intenzivní, důkladné a svěží odbourání stresu, únavy a svalové ztuhlosti zaručí masážní metoda pleskání, která svou hbitostí opět uvolní a prokrví potřebná místa Vašeho těla.

Masážní technika Kneading

Technika hnětení je schopna stlačováním intenzivně podněcovat důležité body na těle. Působí plošně a Vám se tam dostane maximálního uvolnění bez nepříjemných pichlavých doteků a dosáhnete tak vytouženého odstranění napětí svalů a ztuhlosti. Vámi nastavená rychlost bude zárukou dokonalé masáže šité přímo na Vás.

Masážní technika Kneading a Tapping

Při této technice se o Vás starají hned dva páry masážních hlavic. Soustředění masáže přechází k ramenům, která bývají dle zkušeností nejvíce ztuhlá a bolestivá. Hnětení daných bodů ve směru od shora dolů zbavují únavy i bolesti. Z výzkumů plyne i doporučení, aby největší úhel mezi masážními body byl 40° – i toto samozřejmě masážní křeslo zastává a Vy si nejenže dopřejete příjemnou relaxaci, ale zároveň má tato technika příznivý účinek na nejhlubší bolest.

Masážní technika Shiatsu

Shiatsu masážní technika v překladu znamená "tlak prsty" a je skutečně založena na dávné čínské metodě, která je už po tisíciletí spolehlivým pomocníkem od bolesti těla. Je založena na stimulování hlavních tlakových bodů lidského těla a dokáže tak svým působením zmírnit, nebo dokonce odbourat svalové napětí a ztuhlost, které mohou způsobovat například bolesti hlavy, bolesti v kříži apod.

Masážní technika Grab

Masážní technika zaměřená na ramena a krk určená hlavně pro lidi se sedavým zaměstnaním. Automaticky masážní hlavice vyjedou k ramenou a v této oblasti Vás po celou dobu masírují.

"J" trajektorie masážních hlavic

Nejnovější funkce u masážních křesel, pomocí které vám křeslo dokonale promasíruje záda i v oblasti beder a hýždě. Díky této technologii se zvýšil masážní rozsah až na cca 135 cm z původních cca 85 cm

J trajektorie masážních hlavic

Zero Gravity - speciální poloha pro ještě lepší masáž

Při spuštění se křeslo začne polohovat do přednastavené polohy a spustí se automatické skenování postavy. Vaše tělo se ihned po spuštění dostává do příjemné polohy pro masáž: záda se lehce naklopí a podnožka se zvedne. U křesla MD-A385 polohování do základní polohy probíhá automaticky. Po skenování se spustí automatický program, který můžete kdykoliv během masáže změnit. Funkce Zero gravity lze aktivovat následně a je to poloha, která je pro masáž a relaxaci nepříjemneší jelikož se Vaše váha rovnoměrně rozloží na celé tělo. Jedná se o polohu při které zády ležíte téměř ve vodorovné poloze, nohy máte mírně nad hlavou a zároveň se s Vámi naklopí i sedák.

Save Place - pro úsporu místa během polohování

Celkové provedení funkce ocení především klienti, kteří si masážní křeslo hodlají pořídit do obývacího pokoje, menšího domu nebo kanceláří. Své místo najde i v panelovém bytě, kde je možné jej umístit pouhých 5 cm ke stěně a šetří tak Váš prostor. U klasických křesel musíte neustále myslet na to, do jaké vzdálenosti ještě můžete křeslo napolohovat, abyste náhodou nenarazili opěrkou do stěny. Tahle starost u křesla MD-A385 zcela odpadá! Křeslo se při polohování zhoupne a o 22 cm se vysune dopředu

Masáž ramen a nastavení ramenní opěrky

V dnešní době je nedílnou součástí přítlačná síla v oblasti ramen, která zafixuje Vaše tělo přesně tak, jak masážní křeslo potřebuje. Masáž je preciznější a lépe provedená. Vzduchové airbagy jsou funkční a dají se nastavit v rozsahu až 7 cm směrem dovnitř křesla z každé strany pro rozdílné postavy.

Masáž nohou a chodidel

Masáž chodidel je provedena metodou GhuSha a třemi masážními válečky, které pokryjí celé chodidla. Jedná se o speciální válečky, které mají výčněly, které krouživým pohybem masírují chodidla. Rotací vyhledávají akupukturní body a stimulují je. Již po krátké době je cítit na chodidlech šimrání nebo svědění!

Gua Sha terapie chodidel

Vyhřívání

Vyhřívání je zajištěno karbonovými vlákny umístěných v oblasti beder. Teplota 40°C až 50°C prohřeje svalstvo a podporuje účinky samotné masáže. Vyhřivání se dodatečné zapíná na dálkovém ovladači.

Prodloužení nožní opěrky

Nožní opěrka lze dle velikosti osoby prodloužit až o 15 cm. Prodloužení opěrky je mechanické.

Dálkové a vestavěné ovladání

Křeslo nabízí dalkové ovladání a vestavěný panel, který umožní polohování křesla a zapnutí nebo vypnutí hudby. Na dálkovém ovladači si lze vybrat jeden z šesti přednastavených automatických programů nebo si nastavit manuální masáž, kterou je možné si nechat uložit do paměti. Celkem jsou k dospotici 2 sloty pro uložení M1 a M2.

Hudba

Křeslo lze propojit pomocí Bluetooth s telefonem nebo tabletem a spustit si Vaši oblíbenou hudbu přímo z reproduktoru křesla. Poslech Vaší oblíbené hudby je ideální způsob uvolnění během masáže.

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.