Volejte 608 083 088
Prázdný

Křeslo SIESTA PLUS samostatné pevné

Křeslo SIESTA dokonale doplní unikátní rozkládací sedací soupravu Siesta. Rozměry křesla jsou: výška 85cm, šířka sedáku 55cm, kompletní šířka záleží na volbě područek, výška sedáku je 45cm, hloubka sedáku je 57cm. Můžete si vybrat ze tří šířek područek 10cm,15cm. Sedák i područky lze objednat s ozdobným lemováním paspulí, díky které získá Siesta mnohem propracovanější vzhled. Váš interiér se za ni rozhodně nebude stydět. Paspule není součástí základního modulu křesla. Nosnost do 120 kg. Níže ve vzorníku si můžete zvolit čalounění křesla, šíři područek, druhy nožiček a ozdobnou paspuli.
Dodací lhůta: 4 týdny

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: UAR.SIESTA-křeslo
Celková cena:
6 600 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

područky LEVÁ strana

područky PRAVÁ strana

volba barvy dřeva nožiček

volba nožiček

vzorník čalounění

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 36
Materiál: kov-čaloun
Rozměry: POZOR šířka je uvedena BEZ područek
Druh zboží: matrace
Výška: 85 cm
Šířka: 55 cm
Hloubka: 91 cm
  • Kvalitní křeslo, které skvěle doplňuje vysoce kvalitní sedací soupravu SIESTA od předního českého výrobce matrací a sedacích souprav SIESTA a HARMONY.
  • Volba paspule, čalounění atd.
  • Vysoká kvalita české výroby

Pokud si nemůžete vybrat ze standardních látek níže ve vzorníku, lze na zakázku sedačku objednat z dalších, snadno čistitelných látek AQUA CLEAN CLIPET, viz. http://www.shopgen.cz/clipet/Aqua-clean-c3_0_1.htm za příplatek 15% a o týden delší dodací lhůtu, což stačí poznamenat v nákupním košíku objednávky.

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.