Volejte 608 083 088
Prázdný

K 22 ZSC - Kontejner 2 zásuvky 60cm

Kontejner Hobis K 22 ZSC - 2 zásuvky (horní klasická, dolní s konstrukcí pro závěsné desky), kolečka , šířka 40 cm, hloubka půdy 60 cm, výška 60 cm. Půda tl. 25 mm s ABS hranou 2 mm, korpus a čela zásuvek z desek tl. 18 mm (čela a dno s ABS hranou 2 mm), 3 typy úchytek, centrální zámek, blokace současného otevření více zásuvek STOP CONTROL, tužkovník a dělící příčky v horní zásuvce.
Dodací lhůta: 1-2 týdny

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: OFO.K 22 ZSC
Celková cena:
5 207 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

Barva čel /dveří / horní desky

Výběr úchytek

Vzorník pro barvu korpusu

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 35
Materiál: lamino
Typ zboží: 2-šuplíkový
Druh zboží: kontejner
Výška: 60 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 60 cm

Korpus kontejneru


Kontejner Hobis K 22 ZSC má korpus z kvalitní laminované dřevotřísky. Základním materiálem jsou desky tl. 18 mm, půda je pro zvýšení odolnosti tlustá 25 mm. Půda i dno jsou opatřeny ABS hranou tl. 2 mm, která zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému opotřebení. Kontejner je opatřen centrálním zámkem, kterým je možné uzamknout všechny zásuvky současně. Kontejner je možná usadit na sokl vysoký 20 cm (za příplatek), čímž jeho výšku dorovnáme na úroveň stolu a tím zvětšíme jeho pracovní plochu.
Barevnost korpusu je možné zvolit v jednom ze sedmi dekorů dřeva nebo šedé barvě.

Zásuvky


Kontejer Hobis K 22 ZSC má 2 zásuvky (horní klasická, dolní s konstrukcí pro závěsné desky). Čela zásuvek jsou vyrobeny z kvalitní laminované dřevotřísky tl. 18 mm a jejich obvod je opatřen ABS hranou tl. 2 mm. Ta čela chrání před případným mechanickým a dynamickým opotřebením. Vrchní zásuvka je standardně vybavena přehledým organizérem (tužkovník) a prostorovými dělícími příčkami. Tyto doplňky lze přikoupit i samostatně např. pro vybavení ostatních zásuvek. Kontejner má integrovaný systém STOP CONTROL, který zabrání současnému otevření více zásuvek. Nemusíte se tak bát převrhnutí kontejneru nebo případného skřípnutí rukou.
Barevnost čel zásuvek je možné zvolit v jednom ze sedmi dekorů dřeva nebo šedé barvě.
Ke kontejneru je možné zvolit jeden ze tří typů kovových úchytek.

Doplňky a montáž


Kontejner Hobis K 22 ZSC lze postavit na 20 cm vysoký sokl a tím jeho výšku dorovnat na úrověň stolu.

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.