Volejte 608 083 088
Prázdný

Jídelní židle ENZO šedá SIL-ENZOSZ

Elegantní židle s ergonomickým tvarem. Zajímavě řešená dřevěná konstrukce v barvě buk s kovovými prvky, sedák je z plastu ABS ( zkratka ABS - je amorfní termoplastický průmyslový kopolymer, který je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný. Je odolný vůči kyselinám, louhům, uhlovodíkům, olejům, tukům ). Nosnost židle je 120 kg. Barevné provedení - šedá.
Dodací lhůta: 5 týdnů

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: CSO.SIL-ENZOSZ
Celková cena:
960 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 6
Materiál: dřevo / masív, plast
Rozměry: Š:46 V:83 H:42
Druh zboží: židle jídelní a jednací
Výška: 83 cm
Šířka: 46 cm
Hloubka: 42 cm

Elegantní židle s ergonomickým tvarem. Zajímavě řešená dřevěná konstrukce v barvě buk s kovovými prvky, sedák je z plastu ABS ( zkratka ABS - je amorfní termoplastický průmyslový kopolymer, který je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný. Je odolný vůči kyselinám, louhům, uhlovodíkům, olejům, tukům ). Nosnost židle je 120 kg. Barevné provedení - šedá. Židle se hodí ke stolům, které naleznete v naší uvedené nabídce.
Typ výrobku:jídelna, kuchyně
Barva:Šedá
Material:dřevo / masív, plast
Váha:6
Rozměry:Š:46 V:83 H:42

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.