Volejte 608 083 088
Prázdný

EVA taštičková matrace s pružinovým jádrem

Taštičková matrace EVA s pružinovým jádrem obsahujícím až 1000 pružinek různých tuhostí (pod rameny měkčí). Ty jsou samostatně baleny v pouzdrech z netkané textilie. Z jedné strany matrace je použita vrstva studené pěny vyšší tuhosti tvarovaná do masážních nopů.Na straně druhé je vrstva studené pěny o nižší tuhosti také tvarovaná do nopů. Matrace má i 7 různých zón. Díky tomuto složení je matrace vhodná pro širokou škálu uživatelů. Potah je v látce MicroCare.Nosnost matrace je do 120kg. Potah je snímatelný a pratelný do 60°C.
Dodací lhůta: 2 týdny

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: DEL.Eva
Celková cena:
6 371 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

Velikosti matrace

Vzorník potahů

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 7
Materiál: pružiny
Rozměry: Výška jádra-21cm
Typ zboží: taštičková
Druh zboží: matrace

Taštičková matrace EVA
Taštičková matrace s pružinovým jádrem obsahujícím až 1000 pružinek různých tuhostí.Ty jsou samostatně baleny v pouzdrech z netkané textilie. Z jedné strany matrace je použita vrstva studené pěny vyšší tuhosti tvarovaná do masážních nopů. Na straně druhé je vrstva studené pěny nižší tuhosti také tvarovaná do nopů. Díky tomuto složení je matrace vhodná pro širokou škálu uživatelů.
Do hmotnosti 120 kg. Matrace má třední tvrdost.
-atypické rozměry všech matrací jsou možné a lze je objednat pouze e-mailem s 20% příplatkem

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.