Volejte 608 083 088
Prázdný

ERGOSIT-konferenční židle na kolečkách se síťovinou

Ergosit je konferenční stohovatelná židle na kolečkách se síťovinou na opěráku, DAS - Dynamic Active Support - systém naklápění opěráku, zakomponované područky, možnost vodorovného stohování, kvalitní potah sedáku (Leo) odstín: černý, (možnost zakázkového čalounění při min. množství 4 kusy - prodloužený termín dodání až na 4 týdny a příplatek 300-600 Kč/ks), leštěné aluminiové konstrukční prvky, chromovaná ocelová kostra, nosnost 120 kg.
Dodací lhůta: 3 týdny

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: ATS.ERGOSIT
Celková cena:
5 687 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 8
Materiál: síťovina
Rozměry: š-57, h-60, V-90, V-sed-47 cm
Typ zboží: pojízdná
Druh zboží: židle jídelní a jednací

ERGOSIT
Kancelářská přísedící židle ERGOSIT je počalouněna černou látkou na sedáku a černou síťovinou na opěradle. Židle je vhodná pro kancelář, zasedací místnost i do moderní domácí pracovny. Rozměry jsou Š-57, H-60, V-90, sed-47 cm. Židlička je na kovových nohách s kolečky, má speciální mechaniku, která se přizpůsobí váze sedícího a umožňuje mu pohodlný náklon opěradla. Nosnost je 120 kg. Stolička má sklápěcí sedák a tak ji lze tzv. stohovat, zasunutím do dalších židlí ERGOSIT.

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.