Volejte 608 083 088
Prázdný

Dětský set Dinosaurus

Dětská designová sada batůžku a kufříku na kolečkách s motivem Dinosauruse. Rozměry batůžku 32 x 27 x 13 cm, objem 13,5 l. Rozměr kufříku 46 x 31 x 25 cm, objem 26,5 l. Udělá radost každému malému cestovateli.
Dodací lhůta: 1 týden

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: LKD.1951
Celková cena:
1 890 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 3
Materiál: plast
Rozměry: kufřík 46 x 31 x 25 cm, batůžek 32 x 27 x 13 cm
Druh zboží: sedací pytel

Oba výrobky ze série Cuties and Pals mají příjemný materiál i uvnitř. Vnitřek je rozdělen na další dílčí úložné prostory tak, aby bylo možno jednotlivé věci oddělit. U kufříku je na jedné straně menší oddělené místo, uzavřené zipem kolem dokola. Větší úložná část kufříku pak obsahuje pružné popruhy pro připevnění vezených věcí. Baťůžek má několik kapsiček pro drobnosti, které by se jinak mohli snadno ztratit někde mezi ostatními nesenými věcmi.

Pevné a precizně zpracované popruhy i zadní část baťůžku je vyrobena tak, aby nijak netrpěla záda dítěte při jejich nošení. Délkově stavitelné popruhy jsou samozřejmostí.Kufřík je vždy oboustranně vyveden v dezénu příslušného motivu (zde Dalmatin).

Kufřík má nahoře pevný úchop pro přenášení. Na zádech kufříku je prostor pro uložení výsuvné rukojeti, jejíž pomocí lze kufřík snadno vézt za sebou a usnadnit tak přemísťování nákladu. PU kolečka jsou vyrobena z pružného materiálu a kufřík tak snadno překoná různé nerovnosti povrchu.

Povrch výrobků je chráněn ochrannou igelitovou fólií, aby nedošlo k poškrábání či jinému poškození povrchu před dodáním výrobků zákazníkovi. Ochrannou fólii je potřeba před začátkem používání sloupnout.

Kufřík je vybaven kvalitními nárazuvzdornými PU kolečky. Jejich elastický materiál tlumí většinu nerovností povrchu.

Na výrobcích Cuties and Pals jsou použity kvalitní robustní zipy s pevnými pojezdy a jejich úchopy.

Pro polohování rukojeti je potřeba zmáčknout tlačítko PUSH na madle rukojeti. Rukojeť lze vysunout do dvou výškových poloh, případně jí zcela zasunout.

Každý kufřík je vybaven stylovou destičkou s logem výrobků CUTIES AND PALS.
Výrobky jsou velmi kvalitně zpracovány a svému majiteli nikdy neudělají ostudu.

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.