Volejte 608 083 088
Prázdný

Matrace z molitanu do postýlky a kolébky Baby Scarlett

Matrace z molitanu do dětské postýlky a kolébky Baby Scarlett je vyrobena z PUR pěny. Matrace je tvořena polyuretanovým vláknem, vrchní vrstva pak 100% bavlnou. Výrobek vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR č. 84/2001 Sb., kladených na výrobky pro děti do 3 let.
Dodací lhůta: 1 týden

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: SAT.0095
Celková cena:
350 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 4
Materiál: PUR
Rozměry: 900 x 410 x 60 mm
Typ zboží: molitanová
Druh zboží: matrace

Matrace z molitanu do dětské postýlky a kolébky Baby Scarlett je z PUR pěny. Povrch matrace je tvořen polyuretanovým vláknem, vrchní vrstva pak 100% bavlnou.

Výrobek vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR č. 84/2001 Sb., kladených na výrobky pro děti do 3 let.

Při výběru matrace je důležité zvážit to, že dítě na matraci nejen leží, ale také sedí a stojí. Je proto důležité zvolit dostatečnou pevnost a pružnost matrace, aby nedocházelo k prošlapování až do roštu postýlek a poškození dětských nožiček.

Matrace Scarlett jsou vyráběny ve vysoké kvalitě pružnosti a pevnosti. Jednoduchý test na dostatečnou pevnost si můžete provézt i Vy doma. Pokud matraci postavíte do svislé polohy, nesmí být vidět žádné prohnutí, matrace zůstane úplně rovná. Pevnost lze také ověřit, pokud ji dlaněmi stlačíme z obou stran. Doporučujeme matrace firmy Scarlett používat z obou stran.

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.