Volejte 608 083 088
Prázdný

Čabraka - chránič matrace AXA Viscofoam - masážní

Masážní podložka AXA s ložnou plochou profilovanou do sedmi anatomických zón pro uvolnění svalstva během spánku. Jádro je vyrobeno z vysoce kvalitní viscoelastické „paměťové“ pěny VISCOFOAM® Masážní podložku lze použit na všechny typy matraci. Výhodou je výrazné prodloužení životnosti matrace a zkomfortnění spánku. Podložka je opatřena gumovými pásky, které ji spolehlivě fixují k matraci. Potahy k masážním podložkám jsou standardně vyráběny ve snímatelném a pratelném provedeni a jsou prošity antialergickým rounem.
Dodací lhůta: 3 týdny

Tato dodací lhůta je pouze orientační a může se na začátku školního roku i před koncem kalendářního roku značně prodloužit!

Katalogové číslo: PRX.AXA Viscofoam
Celková cena:
2 219 Kč s DPH
ks

Váš poradce:

Lukáš SVOBODA
logistika@mam-nabytek.cz
608449964

Varianty produktu

Potah chrániče matrace

Rozměry matrace

Podrobný popis a parametry

Hmotnost: 5
Materiál: PUR
Rozměry: Šířky a délky lze vybrat níže, V jádra-3cm S potahem 4 cm
Typ zboží: čabraka
Druh zboží: matrace

Masážní podložka je vhodným doplňkem pro zdravý spánek a je nabízena v pěti variantách typů pěn. Ložná plocha je profilována do pěti anatomických zón, což zajišťuje dokonale prokrvení lidského těla při spánku.

Masážní podložku lze použit na všechny typy matraci. Výhodou je výrazné prodloužení životnosti matrace. Podložka je opatřena gumovými pásky, které ji spolehlivě fixují k matraci.

Jádro je vyrobeno z vysoce kvalitní viscoelastické „paměťové“ BIO pěny freePUR-GREENFIRST® s ideální podporou pro tělo uživatele - jedná se o první materiál z viscoelastické pěny s otevřenou strukturou buněk, který reaguje na tělesnou teplotu, která mění jeho vlastnosti. Viscoelastická pěna se poddá tělu a stabilizuje ho v optimální poloze, což přispívá ke klidnému spánku.Potahy k masážním podložkám jsou standardně vyráběny ve snímatelném a pratelném provedeni.

Kategorie, ve kterých naleznete tento produkt

Tento eshop vyrobil Religis s.r.o.